fbpx
Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu produkty i usługi, które wiążą się z ochroną środowiska.


Oferowane przez nas okna są SZCZELNE, ENERGOOSZCZĘDNE oraz BEZAWARYJNE. Proces produkcji oraz transportu jest zoptymalizowany do najbardziej ekonomicznego i ekologicznego. Nie śmiecimy i starannie dobieramy producentów oraz dostawców produktów. W naszym wspólnym interesie leży zachowanie proekologiczne, a nasza firma jest biznesem odpowiedzialnym społecznie!

Podczas naszego montażu używamy plandek i folii wielokrotnego użytku a stare okna poddajemy dokładnej utylizacji. NIGDY nie oddajemy starych okien na zwykłe wysypiska ani nie podrzucamy ich do kontenerów. Przekazujemy jest wyspecjalizowanej firmie (Alba), która kładzie duży nacisk na przetworzenie każdego elementu – okna są dokładnie rozbierane, a elementy szklane, plastikowe, drewniane i metalowe poddawane dalszej obróbce i przetwórstwu. To się nazywa EKOLOGIA!

W naszej ofercie jest wiele produktów, które pomogą ci chronić przyrodę. Między innymi ROLETY SCREEN-ROLL, o których możesz przeczytać TUTAJ.

A CZY TY WIESZ JAK STAĆ SIĘ BARDZIEJ EKOLOGICZNYM z sensem?

Z najnowszych badań wynika, że pojedyncze gospodarstwo domowe może znacznie obniżyć szkodliwą emisję gazów cieplarnianych podejmując trzy istotne kroki:

  1. Uszczelniając dom i zapewniając ekologiczne źródło ocieplania

  2. Ograniczając spożycie mięsa (i nabiału) lub całkowicie z niego rezygnując

  3. Unikając podróży samolotami lub ograniczając loty w ciągu roku do niezbędnego minimum

Proszę zwrócić uwagę na zielone wykresy. Oznaczają one (od góry): 1. zaprzestanie używania plastikowych torebek; 2. ograniczenie podróży samolotem o jedną mniej rocznie; 3. nowoczesne ogrzewanie oraz uszczelnienie domów i mieszkań; 4. spożycie regionalnych i sezonowych produktów; 5. ograniczenie zużycia paliw samochodowych (ekonomiczna jazda); 6. zaprzestanie spożycia mięsa; 7. wyłączanie urządzeń elektrycznych z prądu (niekorzystanie z funkcji “stand by”).

Gdy do tego dodamy segregację śmieci, korzystanie z usług i produktów od lokalnych dostawców oraz jedzenie sezonowych warzyw i owoców (pakowanych do torebek wielorazowego użytku), możemy bardzo poprawić stan natury. Pamiętajcie, że ekologiczne używanie samochodów, ekonomiczna jazda lub zakup pojazdów napędzanych elektrycznie, także bardzo ograniczy emisję szkodliwych gazów do atmosfery (oraz pozytywnie wpłynie na wasz domowy budżet).

Przede wszystkim – jak wynika z powyższych badań – należy uszczelnić dom i postawić na najbardziej ekologiczne ogrzewanie.

Z nami jest to bardzo proste – mamy w ofercie doskonałe okna, drzwi i rolety, od których możesz zacząć nowy, ekologiczny, rozdział w życiu swojej rodziny. Zamów okna i drzwi, które zostaną w twojej rodzinie na pokolenia.

Zadzwoń!