fbpx
KD Partner ma bogatą ofertę drzwi zewnętrznych, zarówno PCV jak i aluminiowych.


Zadzwoń, żeby dowiedzieć się więcej: 603484384 lub 717233787

DRZWI PCV

DRZWI VEKA SL 82

Drzwi wejściowe VEKA SL82 to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniają idealna izolację termiczną w dolnej części konstrukcji (niski próg). Bardzo dużą wytrzymałość i stabilność konstrukcji uzyskano, dzięki wzmocnieniom stalowym o dużych przekrojach. Możliwość zastosowania szczotki z okapnikiem. Bogata gama kolorów i wzorów pozwala na wybór drzwi dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Wygląd wraz z doskonałymi parametrami technicznymi sprawiają, że drzwi VEKA SL82 to pewna inwestycja na długie lata

DRZWI ZEWNĘTRZNE AS PLUS Z PANELEM DWUSTRONNIE NAKŁADKOWYM

Drzwi zewnętrzne z wypełnieniami nakładkowymi zakrywającymi płaszczyznę skrzydła, spełniają wysokie wymagania estetyczne stawiane przez architektów. Zastosowane docieplenie o szerokości 81 mm poprawia termoizolacyjność konstrukcji.

DRZWI ALUPLAST 4000

Charakterystycznymi cechami drzwi Aluplast 4000 jest ich solidność i elegancja. Dzięki wielokomorowej zabudowie, głębokości zabudowy 70 mm i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładką termoizolacyjną posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. Użycie wzmocnień stalowych o dużych przekrojach poprzecznych oraz zastosowanie zgrzewalnych łączników narożnych gwarantuje odpowiednie parametry statyczne i wytrzymałościowe.

Zalety DRZWI ZEWNĘTRZNE ALUPLAST 4000:

 • Głębokość zabudowy 70 mm
 • Możliwość zastosowania wypełnień o szerokości do 40 mm
 • Duża komora na wzmocnienie stalowe zwiększa stabilność konstrukcji
 • Otwierane do wewnątrz lub na zewnątrz
 • Niski próg aluminiowy z przekładką termiczną. Niski próg drzwiowy zapewnia komfortowe wchodzenie i wychodzenie. Proponujemy również drzwi z systemem bezprogowym.

Szyby

4/16Argon/4TM Ug=1,0 (wg normy PN-EN 674); g=63%; LT=80%;

Okucie

 • Zasuwnica z jednym zamkiem, z bolcami, ryglowana kluczem
 • Trzy zawiasy regulowane

DRZWI AS PLUS

Charakteryzują się bardzo dobrą izolacyjnością cieplną. Dzięki wielokomorowej konstrukcji oraz głębokości zabudowy 85 mm i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładka termoizolacyjną, znacząco poprawiono parametr izolacyjności termicznej. W drzwiach AS PLUS jest możliwość zastosowania pakietów szybowych i wypełnień o szerokości do 50 mm.

KOLORY

DRZWI ALUMINIOWE

Myśląc o drzwiach w kontekście szczelności, odporności na wodę oraz izolacji akustycznej, aluminiowe konstrukcje sprawdzą się doskonale.

W ich produkcji zastosowane zostały techniki frezów o różnym kształcie, ozdobne aplikacje oraz możliwość wstawiania szkła zespolonego, tak aby zaspokoić Wasze potrzeby.

DRZWI ZEWNĘTRZNE ALUMINIOWE

Drzwi panelowe wykonujemy w systemach Ponzio PE 78N, Wicona 75 EVO i Aliplast STAR 90. Profil skrzydła został zaprojektowany w ten sposób, że po wklejeniu wypełnienia skrzydło jest zlicowane z ościeżnicą. Drzwi posiadają bardzo wysoką szczelność na wodę i powietrze, a także znakomitą izolacyjność termiczną i akustyczną. Panele aluminiowe dostępne są w wielu różnych wzorach i kolorach. Zastosowano w ich produkcji techniki wykonywania frezów o różnym kształcie, ozdobnych aplikacji, a także wstawiania szkła zespolonego. Aluminiowe drzwi są lakierowane proszkowo przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Wykonujemy również konstrukcje o dużych gabarytach – do 1,40 m szerokości i 2,60 m wysokości. Możliwość wyposażenia w stałe boczne naświetlanie.

Drzwi dostępne są w wielu różnych wzorach i kolorach z palety RAL, kolory z mikrostrukturą oraz powłoki drewnopodobne.

 • SYSTEM PONZIO PE 78 N / SYSTEM WICONA 75 EVO ( za dopłatą* ); Aliplast STAR 90 ( za dopłatą* )
 • lakierowanie dwustronne w standardowych kolorach – RAL 9016, RAL 8019, RAL 9006, RAL 7016 ( pozostałe kolory RAL i DUOKOL za dopłatą * )
 • grubość całkowita PONZIO PE 78 mm, WICONA 75 mm i Aliplast STAR 90 mm
 • zasuwnica Secury Automat firmy GU lub firmy SIEGENIA potrójne blokady automatyczne z regulacją docisku
 • od zewnątrz pochwyt ze stali szlachetnej 580 mm ze skośnymi podporami (wala P45 INOX)
 • od wewnątrz klamka ze stali nierdzewnej na krótkim szyldzie ze sprężyną powrotną
 • trzy dwuczęściowe zawiasy w kolorze standard lub srebrnym EV1
 • wkładka patentowa, w tym 3 klucze
 • obustronnie rozeta owalna ze stali szlachetnej
 • standardowe wymiary: min. 900 x 1950 mm max. 1200 x 2500 – inne wymiary na zapytanie
 • Istnieje możliwość wykonania panela ozdobnego według własnego wzoru.

Drzwi mogą być wykonane w trzech wariantach:

Pochwyty:

Uchwyty:

Przejdź na stronę 2, żeby poznać nowoczesne zabezpieczenia do Twoich nowych drzwi.

12
Zadzwoń!