fbpx

Rolety Wewnętrzne

KD Partner oferuje szeroki wybór rolet wewnętrznych, zewnętrznych, żaluzji, plis i paneli pionowych.

Rolety są w pełni dostosowywane do Państwa potrzeb, dobierane po profesjonalnym pomiarze okien i montowane przez naszych fachowców.

Jesteśmy dystrybutorem rolet wolnowiszących, obecnie będących jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań osłonowych. Dużą zaletę stanowi możliwość zastosowania ich do większych przeszkleń, a nie tylko okien standardowych rozmiarów. Także sposób montażu pozostawia spore pole manewru: zasłony można zamontować nad oknem do ściany, poza wnęką okienną, do sufitu. W mniejszych wewnętrznych roletach można zastosować specjalne wieszaki, które umożliwiają wygodne ich zawieszenie na skrzydle okna.

Gama wyrobów jest szeroka i stale się powiększa, zawsze podążając za zmieniającymi się trendami i modą oraz przede wszystkim ergonomią, ekologią i elegancją.

Wybór osłon przeciwsłonecznych jest bardzo szeroki. Wybór odpowiedniego produktu nie jest łatwy. Należy przeanalizować dostępne rozwiązania i dobrze dopasować pod względem funkcjonalności i możliwości montażowych- w tym celu niezbędne jest spotkanie i dobranie odpowiedniego wyrobu. Na szczęście mamy rozwiązanie na każdy, nawet bardzo wymagający problem. Zapraszamy do kontaktu z nami i umówienie wizyty. 

ROLETY WOLNOWISZĄCE

Jesteśmy dystrybutorem rolet wolnowiszących, obecnie będących jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań osłonowych. Dużą zaletę stanowi możliwość zastosowania ich do większych przeszkleń, a nie tylko okien standardowych rozmiarów.

Także sposób montażu pozostawia spore pole manewru: zasłony można zamontować nad oknem do ściany, poza wnęką okienną, do sufitu. W mniejszych wewnętrznych roletach można zastosować specjalne wieszaki, które umożliwiają wygodne ich zawieszenie na skrzydle okna.

ROLETY EKSKLUZYWNE

Rolety ekskluzywne to propozycja producenta rolet naokiennych Vertex dla najbardziej wymagających Klientów. To produkty łączące elegancję i funkcjonalność.

Aranżacja wnętrza to wyjątkowa sztuka. Każdy detal musi być przemyślany. Kompozycja powinna być spójna. Ekskluzywne rolety Vertex będą idealnym dopełnieniem aranżacji.

ROLETY W KASETKACH

W naszej ofercie jest też duży wybór rolet materiałowych w kasetkach będących funkcjonalnymi i wyjątkowo estetycznymi osłonami okiennymi.

Jedną z ich największych zalet jest funkcja zabezpieczająca tkaninę. Materiał po zwinięciu w kasecie jest doskonale chroniony przed kurzem i zabrudzeniami. Wewnętrzne rolety montowane są do skrzydła okna. Posiadają prowadnice boczne, które utrzymują tkaninę zawsze w tej samej odległości od okna.

Prowadnice sprawiają, że okno jest szczelnie zasłonięte – nie powstają prześwity po bokach tkaniny, a doskonale licowanie się zasłony z oknem sprawia, że stanowi ona jedną całość ze skrzydłem okiennym. Kasetki i prowadnice występują w różnych kolorach – także drewnopodobnych – idealnie dopasowanych do najmodniejszych kolorów systemów okiennych. Poza ogromną wygodą i funkcjonalnością tego systemu należy wspomnieć, że jest to rozwiązanie niezwykle estetyczne.

ROLETY DZIEŃ-NOC

Rolety Dzień Noc to estetyczny i zarazem funkcjonalny system osłon okiennych. Dostępne są w systemie wolnowiszącym i w kasecie. Można je dopasować do każdego okna.

Wykonywane ze specjalnej tkaniny w poziome pasy transparentne i zaciemniające charakteryzującej się doskonałą jakością i niecodziennym designem, wyróżniają się trwałością i doskonałym stylem. Naprzemienny układ pasów pozwala na regulację ilości wpadającego światła, stwarzając przy tym niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu.

ROLETY SCREEN-ROLL

Rolety Screen Roll to uniwersalne, nowoczesne osłony przeciwsłoneczne. Po zamontowaniu rolet Screen Roll można zauważyć obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczeń, dzięki zatrzymaniu do 90% energii słonecznej.

Tym samym następuje znacząca redukcja kosztów ogrzewania i klimatyzacji. Wybierając osłony Screen Roll dbasz o środowisko naturalne. 

Rolety Screen Roll można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Świetnie będą komponować się w domach, mieszkaniach, jak i w biurowcach, czy obiektach użyteczności publicznej. Szeroki wybór kolorów tkanin screen umożliwia doskonałe dopasowanie do aranżacji wnętrza, czy elewacji budynku. Tkaniny screen są przezierne. Nie ograniczają widoku na zewnątrz. Rolety mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie, w zależności od wybranego systemu. Tego typu rolety to świetne rozwiązanie do mieszkań, czy biurowców w mieście. Rolety Screen Roll umożliwiają zachowanie komfortowej temperatury w pomieszczeniach np. mocno przeszklonych, które są narażone szczególnie intensywnie na oddziaływanie promieni słonecznych. Stanowią idealną osłonę w słoneczne dni.

Skontaktuj się z nami

Telefon

71 723 37 87
603 484 384

e_mail

biuro@kdpartner.pl

Adres

ul. Gajowicka 92
53-422 Wrocław    Call Now Button