fbpx

Markizy

Nasze markizy zewnętrzne tarasowe i balkonowe to produkty, które w łatwy sposób umożliwiają ochronę przed słońcem na tarasach i balkonach. Materiały stosowane w markizach Vertex S.A. wykonane są z wysokiej jakości tkaniny akrylowej, impregnowanej Teflonem, dzięki czemu zanieczyszczenie nie wnikają w strukturę tkaniny. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Istnieje również możliwość wykonania na nich nadruku. Poprzez umieszczenie dowolnego nadruku staje się ona wspaniałym nośnikiem reklamy.

W tego rodzaju zadaszeniach zewnętrznych okiennych, balkonowych, tarasowych lub ogrodowych jest regulowany wysięg, dzięki czemu Klient może dopasować wymiar do swoich potrzeb.  Dzięki zróżnicowaniu cennika dobierze je również do posiadanych środków finansowych. Część markiz wyposażona jest w kasetę, która po zwinięciu materiału chroni go przed kurzem i brudem. Wykonane są z elementów aluminiowych i stalowych pokrytych warstwą lakieru proszkowego. Doskonałej jakości włoskie tkaniny markizowe

Firma Vertex S.A.  współpracuje z włoskim wytwórcą tkanin PARA, dzięki czemu tkaniny Tempotest wyróżnia wysoka jakość. Doskonale sprawdzają się na zewnątrz. Ważną cechą materiałów Tempotest jest przepuszczalność powietrza. Dzięki temu materiał oddycha, szybciej schnie i dłużej zachowuje żywotność. Tkaniny są również odporne na zabrudzenia tłuszczem, ziemią, nie chłoną wody czy innych płynów. Są także odporne na działanie pleśni i grzybów. Bogaty wybór kolorów pozwala na idealne dobranie koloru do aranżacji domu i otoczenia. W kolekcji są kolory stonowane (szarości, beże, brązy), jak również intensywne, typowo włoskie (żółcie, pomarańcze, czerwień, zieleń).

Nadruk na markizie – Na życzenie Klienta istniej możliwość trwałego nadruku na falbanie markizy (tkanina w kolorze białym lub beżowym). Nadruk logo sprawi, że markiza stanie się świetnym nośnikiem reklamy. Na poszyciu markizy możemy wykonać nadruk metodą sitodruku – w tym wypadku tkanina pod nadruk może być kolorowa. Cena kalkulowana indywidualnie.

Możliwość wyposażenia w czujnik pogodowy: wiatrowy lub słoneczno-wiatrowy – Zintegrowanie napędu elektrycznego z czujnikiem pogodowym pozwoli na optymalne użytkowanie markizy. Czujnik podczas niekorzystnych warunków pogodowych sam zamknie markizę. W upalne dni otworzy markizę zapewniając chłód w pomieszczeniu. Napęd elektryczny może być połączony z urządzeniem sterującym przewodowo np. z przełącznikiem ściennym lub z centralką sterującą osłonami całego budynku albo bezprzewodowo – drogą radiową z pilotem.

Komponenty od renomowanych dostawców – Wszystkie komponenty użyte do produkcji pochodzą wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych dostawców. Wykonane są z elementów aluminiowych i stalowych pokrytych warstwą lakieru proszkowego.

Skontaktuj się z nami

Telefon

71 723 37 87
603 484 384

e_mail

biuro@kdpartner.pl

Adres

ul. Gajowicka 92
53-422 Wrocław    Call Now Button