fbpx
SDSDFHSDHBSDGHB

ŻALUZJE DREWNIANE

Jesteśmy producentem żaluzji drewnianych o wymiarach 25 mm i 50 mm będących idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących naturalne piękno oraz funkcjonalność. Żaluzje drewniane coraz częściej pojawiają się w aranżacji wnętrz. Świetnie komponują się w różnych stylach – nowoczesnym, Modern Classic, rustykalnym czy skandynawskim, stanowiąc piękną ozdobę każdego okna. Doskonałe w każdym calu. Żaluzje drewniane sprawią, że wnętrze nabierze klasy i nowego wymiaru estetycznego. To doskonała propozycja do osłonięcia dużych przeszkleń.

Jako producent żaluzji oferujemy szeroki wybór kolorów drewna, jak również koloru osprzętu, który umożliwia idealne dopasowanie do stylistyki. Sposób mocowania pozwala zamontować drewniane żaluzje poziome drewniane bezpośrednio na skrzydle okna (inwazyjnie bądź bezinwazyjnie), jak również na ścianie. Płynną regulację zapewnia zastosowanie mechanizmu ręcznego lub elektrycznego. W kolekcji Vertex są żaluzje wykonane z egzotycznego drewna Ayous oraz wysokogatunkowego drewna lipowego. Pod kolor lameli drewnianych można dobrać kolor drabinki oraz rynny górnej. Drabinka taśmowa stanowi dodatkowy element dekoracyjny. Może być w kolorze żaluzji, albo w kontrastowym kolorze.

Trzeba jednak zaznaczyć, że drewno jako naturalny materiał może się różnie zachowywać w zmiennych warunkach. Listwy mogą ulegać zdeformowaniu w zależności od miejsca, w którym zasłona jest użytkowana. Sytuacja taka jest najczęściej spotykana w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (łazienka, kuchnia) oraz tam, gdzie następują duże wahania temperatury (ogrody zimowe). Jest to jednak naturalny proces. Ze względu na specyfikę żaluzji drewnianych dopuszczalne są różnice w odcieniach piórek, drobne odpryski lakieru i niewielkie odkształcenia. Nie stanowią one podstawy do reklamacji.

Nadają pomieszczeniom prestiżowy wygląd. Żaluzje drewniane są ekskluzywnym dodatkiem do wnętrz. Są doskonałe do gabinetów, apartamentów, salonów SPA czy innych tego typu pomieszczeń. Świetnie prezentują się na dużych przeszkleniach.

Doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących piękno i naturalność we wnętrzach. Minimalistyczne, naturalne, nawiązujące do natury wnętrza są zawsze modne. Żaluzje drewniane podkreślają ich piękno. Sprawiają, że przestrzeń jest kojąca i przynosi relaks. To szczególnie ważne dla zabieganych mieszkańców dużych miast. Żaluzje drewniane podkreślą piękno drewnianych okien.

Możliwość montażu bezinwazyjnego. Dzięki specjalnym wieszakom istnieje możliwość montażu bezinwazyjnego, bez ingerencji w okno.

Bogata kolorystyka żaluzji drewnianych. Produkty dostępne są w bogatej kolorystyce, co umożliwia perfekcyjne dopasowanie do aranżacji i kolorystyki okna. Jeżeli chcemy zasłonić dużą powierzchnię, piórka o szerokości 50 mm będą najlepszym wyborem. Ekskluzywna kolekcja Rustic 50 mm wykonana jest z drewna Ayous, które ma niezwykłe właściwości. Jest odporne na nagrzewanie i wysokie temperatury. W kolekcji Rustic dostępne są zjawiskowe kolory: Rustic Ash, Rustic Dune, Rustic Fossil, Rustic Slate, Rustic Black Cofee. Zachęcamy do zapoznania z pełną ofertą oraz naszym cennikiem żaluzji drewnianych.

ŻALUZJE DREWNIANE 25 MM

 • Szeroki wybór kolorów piórek.
 • Żaluzje wykonane z wysokogatunkowego drzewa lipowego.
 • Świetnie nadają się do ekskluzywnych apartamentowców, gabinetów, czy innych prestiżowych pomieszczeń.
 • Kolor osprzętu może być idealnie dobrany pod kolor piórek.
 • Łatwe do utrzymania w czystości.
 • Możliwość montażu bezinwazyjnego.
 • Sterowanie ręczne lub elektryczne.
 • Maskownica z boczkami na życzenie Klienta (bez dopłaty).
 • Produkowane na indywidualny wymiar i wyposażenie zgodnie z życzeniem Klienta.
 • Żaluzja fiksacyjna – prowadzenie boczne żaluzji sprawia, że zawsze idealnie przylega do ramy okna.
 • Lakierowanie rynny górnej i dolnej – dostępne kolory wg palety RAL.
 • Sterowanie elektryczne – dostępne różne opcje.
 • Maskownica z boczkami (na życzenie Klienta).

ŻALUZJE DREWNIANE ŁAŃCUSZKOWE 25 MM

 • Szeroki wybór kolorów piórek.
 • Żaluzje wykonane z wysokogatunkowego drzewa lipowego.
 • Prosty i szybki montaż.
 • Płynna regulacja natężenia światła.
 • Łatwe do utrzymania w czystości.
 • Sterowanie ręczne lub elektryczne.
 • Produkowane na indywidualny wymiar i wyposażenie zgodnie z życzeniem Klienta.
 • Żaluzja fiksacyjna – prowadzenie boczne gwarantuje idealne dopasowanie żaluzji do ramy okna.
 • Lakierowanie rynny górnej – kolory dostępne wg palety kolorów RAL.
 • Lakierowanie maskownicy – kolory dostępne wg palety kolorów RAL.
 • Sterowanie elektryczne – dostępne różne opcje.

ŻALUZJE ALUMINIOWE

Dostępne na rynku żaluzje aluminiowe różnią się znacząco od systemów spotykanych w latach 90-tych. Obecnie to nowoczesny system osłon okiennych, który również stanowi elegancki i funkcjonalny element wystroju wnętrz. Żaluzje aluminiowe pozwalają na regulację naświetlenia poprzez płynne nachylenie piórek. Producent osłon okiennych Vertex S.A. proponuje bogatą kolorystykę żaluzji aluminiowych o piórkach w szerokościach 16, 25, 50 mm. Piórka żaluzji aluminiowych mogą być jednobarwne, dwustronnie kolorowe, drewnopodobne czy też perforowane. Doskonała jakość w korzystnej cenie.

Jesteśmy producentem żaluzji aluminiowych, które można doskonale dopasować do aranżacji wnętrza. Żaluzje perforowane szczególnie polecane są do biur i obiektów użyteczności publicznej, gdyż zapewniają ochronę przed słońcem, a jednocześnie nie zaciemniają całkowicie pomieszczeń. Specjalne wieszaki umożliwiają bezinwazyjny montaż żaluzji na ramie okiennej. Zastosowanie prowadzenia żyłkowego sprawia, że żaluzja pozostaje przy szybie nawet przy uchylonym oknie. Poprzez dowolne ustawienie kąta nachylenia piór, użytkownik sam określa stopień zaciemnienia wnętrz. Nasze żaluzje produkowane są na indywidualne zamówienie Klienta. U nas nie znajdziesz gotowych produktów. Dzięki temu, każda osłona jest idealnie dopasowana do Twojego okna. Dostarczamy osłony okienne do obiektów przemysłowych, biurowców, obiektów użyteczności publicznej, jak i prywatnych domów i mieszkań. Współpracujemy z dystrybutorami, hurtowniami, sklepami, architektami i projektantami na terenie Polski i Europy.

Doskonałe dopasowanie do każdego okna

Żaluzje aluminiowe można zamontować na dowolnym rodzaju okna (PVC, aluminium, drewno). Również do wnęki, czy na ścianie dzięki odpowiednio dobranym wieszakom. Żaluzje aluminiowe produkowane są według indywidualnego wymiaru podanego przez Klienta, co gwarantuje doskonałe dopasowanie do okna. U nas nie znajdziesz gotowych produktów! Każda osłona produkowana jest według Twoich potrzeb. Kolorystyka osprzętu (rynny górnej i dolnej, sznurka, drabinki) może być idealnie dopasowana pod kolor piórek, co pozwala na uzyskanie harmonii we wnętrzu. Żaluzja staje się integralnym elementem okna.

Idealne do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności

Żaluzje aluminiowe są polecane do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności np. kuchnie, łazienki, ogrody zimowe, sauny. Nie ulegają odkształceniom i są odporne na oddziaływanie wilgoci. Są trwałe i pozwalają cieszyć się pięknie osłoniętym oknem przez długi czas.

Łatwe do utrzymania w czystości

Wystarczy przetrzeć żaluzje wilgotną szmatką, aby usunąć kurz i brud. Można również w całości wyczyścić je na mokro np. pod prysznicem. Szybko i bez kłopotu! Żaluzje aluminiowe to świetne rozwiązanie dla alergików i osób mających problemy z drogami oddechowymi. W przeciwieństwie do rolet, kurz i zabrudzenia z żaluzji aluminiowych można w łatwy sposób usunąć.

Korzystna relacja jakości do ceny

Żaluzje aluminiowe dostępne są w przystępnej cenie dla każdego. Ekonomiczne osłony w dobrej jakości. Do biura i do domu – sprawdzą się w każdym miejscu. Ceny już od 38 zł netto.

Łatwy pomiar i montaż żaluzji aluminiowych

W łatwy sposób zmierzysz i dobierzesz odpowiedni wymiar żaluzji. Prosta instrukcja krok po kroku wyjaśni Ci jak zamontować żaluzje. To dziecinnie proste! W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi.

Sterowanie ręczne lub elektryczne

W zależności od wybranego systemu żaluzje mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie. Współpracujemy z renomowanymi producentami elektroniki m.in. firmą Somfy. Teraz wystarczy przycisk pilota i możesz cieszyć się osłoniętym oknem. Nasi Doradcy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Szeroki wybór kolorów piórek

Bogata kolorystyka piórek pozwala na doskonałe dobranie koloru do aranżacji wnętrza. W kolekcji Vertex są piórka również drewnopodobne oraz metalizowane. Zobacz całą kolekcję kolorów piórek żaluzji aluminiowych i wybierz kolor odpowiadający Twoim gustom. Dostępne są także żaluzje perforowane. Żaluzje perforowane to niebanalne rozwiązanie do wnętrz. Nie zaciemniają całkowicie pomieszczenia. Poprzez delikatną perforację światło wpada do środka pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych, gdzie ważny jest komfort pracy.

Dodatkowe opcje

Proponujemy dodatkowe rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta.

 • Żaluzje fiksacyjne – prowadzenie boczne sprawia, że żaluzja doskonale przylega do ramy okna.
 • Żaluzje zaciemniające – charakteryzują się tym, że otwory na sznurki wykrojone są blisko krawędzi piórek, a zastosowana drabinka ma zmniejszony skok poprzeczek. Dzięki temu w pozycji zamkniętej niewidoczne są otwory na sznurek. Żaluzje zaciemniające można wykonać tylko z piórek 25 mm.
 • Żaluzje perforowane – doskonale załamują promienie słoneczne, ale nie zaciemniają pomieszczenia. Zapewniają dostęp do światła dziennego. Szczególnie polecane do pomieszczeń biurowych, obiektów użyteczności publicznej. Żaluzje dostępne w wersji 25 mm – kolory biały, czarny i srebrny.
 • Żaluzje drewnopodobne – lamele doskonale imitują strukturę drewna. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Idealne dopasowanie do kolorystyki okna.
 • Mechanizm Monomagic – sznurek żaluzji ukryty jest w pokrętle PVC. Jest to bardzo funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie.

ŻALUZJE ALUMINIOWE 25 MM 16 MM

 • Szeroki wybór kolorów piórek.
 • Różne możliwości montażu (w tym także montaż bezinwazyjny).
 • Hamulec pozwala na ustawienie żaluzji na żądanej wysokości.
 • Sterowanie ręczne lub elektryczne.
 • Możliwość wyboru osprzętu (sznurka, drabinki i rynien) w kolorze piórek pozwala spełnić
  oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
 • Łatwe do utrzymania w czystości.
 • Doskonałe do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności np. kuchni, łazienki.
 • Produkowane na indywidualny wymiar i wyposażenie zgodnie z życzeniem Klienta.

Dodatkowe opcje

 • Żaluzje fiksacyjne – prowadzenie boczne sprawia, że żaluzja doskonale przylega do ramy okna.
 • Żaluzje zaciemniające – charakteryzują się tym, że otwory na sznurki wykrojone są blisko krawędzi piórek, a zastosowana drabinka ma zmniejszony skok poprzeczek. Dzięki temu w pozycji zamkniętej niewidoczne są otwory na sznurek. Żaluzje zaciemniające można wykonać tylko z piórek 25 mm.
 • Żaluzje perforowane – doskonale załamują promienie słoneczne, ale nie zaciemniają pomieszczenia. Zapewniają dostęp do światła dziennego. Szczególnie polecane do pomieszczeń biurowych, obiektów użyteczności publicznej. Żaluzje dostępne w wersji 25 mm – kolory biały, czarny i srebrny.
 • Żaluzje drewnopodobne – lamele doskonale imitują strukturę drewna. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Idealne dopasowanie do kolorystyki okna.
 • Mechanizm Monomagic – sznurek żaluzji ukryty jest w pokrętle PVC. Jest to bardzo funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie.
 • Sterowanie elektryczne – proponujemy różne opcje. Zapytaj naszych Doradców Handlowych.

ŻALUZJE ALUMINIOWE 50 MM

 • Szeroki wybór kolorów piórek.
 • Idealne do dużych przeszkleń.
 • Mechanizm z hamulcem umożliwia zatrzymanie żaluzji na żądanej wysokości.
 • Możliwość wyboru osprzętu (sznurka, drabinki i rynien) w kolorze piórek pozwala spełnić
  oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
 • Mogą być z drabinką sznurkową lub taśmową. Żaluzja sterowana elektrycznie dostępna jest tylko z drabinką sznurkową.
 • Łatwe do utrzymania w czystości.
 • Sterowanie ręczne lub elektryczne.
 • Produkowane na indywidualny wymiar i wyposażenie zgodnie z życzeniem Klienta.

Dodatkowe opcje

 • Żaluzje fiksacyjne – prowadzenie boczne. Żaluzje doskonale dopasowane do ramy okna.
 • Żaluzje perforowane –  załamują promienie słoneczne, ale nie zaciemniają pomieszczenia. Zapewniają dostęp do światła dziennego. Szczególnie polecane do pomieszczeń biurowych, obiektów użyteczności publicznej. Dostępne w kolorze srebrnym i białym.
 • Żaluzje drewnopodobne – lamele doskonale imitują strukturę drewna. Doskonałe dopasowanie do kolorystyki okna.
 • Lakierowanie rynny górnej i dolnej – dostępne w kolorach wg palety RAL.
 • Sterowanie elektryczne – dostępne różnej opcje. Zapytaj naszych Doradców Handlowych.

ŻALUZJE ISOTRA 25 MM 16 MM

 • Szeroki wybór kolorów piórek.
 • Prosty i szybki montaż.
 • Korzystna relacja jakości do ceny.
 • Kaseta zlicowana z ramą okienną zapewnia elegancki i dyskretny wygląd.
 • Minimalistyczny design.
 • Możliwość wyboru osprzętu (sznurka, drabinki i rynien) w kolorze piórek pozwala spełnić
  oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
 • Sterowanie ręczne za pomocą łańcuszka koralikowego.
 • Kolorystyka rynny górnej i dolnej: biały, beżowy, jasny brąz, srebrny, złoty dąb, orzech, mahoń.
 • Dostępne jest lakierowanie rynny górnej i dolnej wg. palety kolorów RAL.
 • Produkowane na indywidualny wymiar i wyposażenie zgodnie z życzeniem Klienta.

Dodatkowe opcje

 • Żaluzje zaciemniające – charakteryzują się tym, że otwory na sznurki wykrojone są blisko krawędzi piórek, a zastosowana drabinka ma zmniejszony skok poprzeczek. Dzięki temu w pozycji zamkniętej niewidoczne są otwory na sznurek. Żaluzje zaciemniające można wykonać tylko z piórek 25 mm.
 • Żaluzje perforowane – doskonale załamują promienie słoneczne, ale nie zaciemniają pomieszczenia. Zapewniają dostęp do światła dziennego. Szczególnie polecane do pomieszczeń biurowych, obiektów użyteczności publicznej. Żaluzje dostępne w wersji 25 mm – kolory biały, czarny i srebrny.
 • Żaluzje drewnopodobne – lamele doskonale imitują strukturę drewna. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.
 • Rynna górna i dolna w okleinie – dostępne kolory złoty dąb, orzech, mahoń.
 • Lakierowanie rynny górnej i dolnej – dostępne wg palety kolorów RAL.

ŻALUZJE ŁAŃCUSZKOWE 25 MM 16 MM

 • Szeroki wybór kolorów piórek.
 • Łatwy i szybki montaż.
 • Prosty, górny profil doskonale chroni przed nadmiarem światła słonecznego.
 • Możliwość wyboru osprzętu (sznurka, drabinki i rynien) w kolorze piórek pozwala spełnić
  oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
 • Łatwe do utrzymania w czystości.
 • Sterowanie ręczne lub elektryczne.
 • Produkowane na indywidualny wymiar i wyposażenie zgodnie z życzeniem Klienta.

Dodatkowe opcje

 • Żaluzje fiksacyjne – prowadzenie boczne, idealne do okien uchylnych.
 • Żaluzje zaciemniające – charakteryzują się tym, że otwory na sznurki wykrojone są blisko krawędzi piórek, a zastosowana drabinka ma zmniejszony skok poprzeczek. Dzięki temu w pozycji zamkniętej niewidoczne są otwory na sznurek. Żaluzje zaciemniające można wykonać tylko z piórek 25 mm.
 • Żaluzje perforowane – doskonale załamują promienie słoneczne, ale nie zaciemniają pomieszczenia. Zapewniają dostęp do światła dziennego. Szczególnie polecane do pomieszczeń biurowych, obiektów użyteczności publicznej. Żaluzje dostępne w wersji 25 mm – kolory biały, czarny i srebrny.
 • Żaluzje drewnopodobne – lamele doskonale imitują strukturę drewna. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.
 • Lakierowanie rynny górnej i dolnej – dostępne kolory wg palety RAL.
 • Lakierowanie maskownicy  – dostępne kolory wg palety RAL.
 • Sterowanie elektryczne – dostępne różne opcje. Zapytaj naszych Doradców Handlowych.

ŻALUZJE PIONOWE

Pionowe żaluzje zawsze cieszyły się popularnością ze względu na komfort ich użytkowania, jak i możliwe zastosowanie przy dużych przeszkleniach. Designerskie rozwiązania, a także piękne tkaniny sprawiają, że stanowią idealną dekorację wnętrza.

Żaluzje pionowe są doskonałe do okien i witryn o dużych wymiarach. Dzięki wysokiej funkcjonalności, a zarazem elegancji stosowane są zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w bankach, firmach, salach konferencyjnych. Jesteśmy producentem najwyższej jakości osłon okiennych, w tym funkcjonalnych żaluzji pionowych. Szeroka gama kolorystyczna lamel pozwala doskonale dobrać osłony okienne do wystroju wnętrz. W kolekcji znajdują się tkaniny gładkie, w różnych kolorach i wzorach.

Żaluzje pionowe polecane są do dużych przeszkleń

W przypadku dużych okien żaluzje pionowe będą spełniać idealnie swoją funkcję. Dzięki różnym opcjom montażu żaluzja może być zamontowana do wnęki, na ścianie, do sufitu lub skośnie na poddaszach. Produkowane są na indywidualny wymiar podany przez Klienta. Gwarantuje to doskonałe dopasowanie do okna.

Doskonały nośnik reklamy

Dzięki zastosowaniu techniki termicznego druku, jako producent na specjalne zamówienie wykonujemy osłony okienne z nadrukiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu można nadać żaluzjom indywidualny charakter. Są one również idealnym nośnikiem reklamy. Nadruk logo na zewnętrznej stronie lamel sprawi, że firma będzie rozpoznawalna z okien otaczających biurowców.

Zjawiskowy design w każdym detalu

Designerskie szyny Verticale Exclusive nadają żaluzji wyjątkowy wygląd.

Dopasowanie do stylu wnętrza

Szyny do żaluzji pionowych mogą być lakierowane na dowolny kolor RAL.

Sterowanie ręczne lub elektryczne

Żaluzje pionowe mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie. W przypadku żaluzji Verticale Exclusive sterowanie odbywa się manualnie za pomocą wygodnego pokrętła.

Bogata kolorystyka żaluzji pionowych

Szeroki wybór wzorów i kolorów tkanin pozwala na doskonałe dopasowanie do stylu wnętrza. Dodatkowo lamele mogą być wykonane z różnych tkanin. Pozwala to na uzyskanie ciekawego efektu dekoracyjnego np. połączenie tkaniny w jednolitym kolorze i tkaniny z wzorami.

Dodatkowe opcje

Proponujemy dodatkowe rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta.

 • Lakierowanie szyny – dostępne kolory wg palety RAL.
 • Żaluzja skośna – lamele szyte na wymiar.
 • Żaluzja nietypowa – lamele o różnych wysokościach i kolorach.

ŻALUZJE PIONOWE 89 MM 127 MM

 • Szeroki wybór wzorów i kolorów tkanin.
 • Możliwość wykonania indywidualnego nadruku na życzenie Klienta. Doskonały nośnik reklamy.
 • Idealne do dużych przeszkleń.
 • Różne opcje montażu: do wnęki, na ścianie, do sufitu lub skośnie na poddaszach.
 • Sterowanie ręczne lub elektryczne.
 • Produkowane na indywidualny wymiar i wyposażenie zgodnie z życzeniem Klienta.

Dodatkowe opcje

 • Nadruk – na życzenie Klienta możliwość wykonania dowolnego nadruku.
 • Lakierowanie szyny – dostępne kolory wg palety RAL.
 • Żaluzja skośna – lamele szyte na wymiar.
 • Żaluzja nietypowa – lamele o różnych wysokościach i kolorach.
 • Sterowanie elektryczne – dostępne różne opcje. Zapytaj naszych Doradców Handlowych.

ŻALUZJE PIONOWE VERTICALE EXCLUSIVE

 • Szeroki wybór wzorów i kolorów tkanin.
 • Zjawiskowy design w najlepszym wydaniu.
 • Doskonałe do dużych przeszkleń.
 • Szyny Verticale Exclusive stanowią „kropkę nad i” podkreślając elegancję i piękny styl żaluzji pionowych.
 • Nadają wnętrzu ekskluzywny charakter.
 • Możliwość wykonania nadruku na życzenie Klienta. Doskonały nośnik reklamy. Idealny do prestiżowych wnętrz np. ekskluzywnych gabinetów SPA.
 • Sterowanie ręczne.

Dodatkowe opcje

 • Nadruk – możliwość wykonania indywidualnego nadruku na życzenie Klienta np. zdjęcie czy dowolna grafika.

PANELE JAPOŃSKIE

Panele japońskie inaczej nazywane Panel Track to świetne rozwiązanie chroniące pomieszczenia przed nadmiarem światła słonecznego. Mogą także stanowić element dekoracyjny oddzielający jako ścianka działowa część pomieszczeń np. sal konferencyjnych, bankietowych, czy pomieszczeń biurowych. W ten sposób łatwo wydzielić strefy w pomieszczeniu. To ciekawa alternatywna dla żaluzji pionowych. Bogaty wybór wzorów i kolorów tkanin umożliwia idealne dopasowanie do stylu aranżacji i stylu wnętrza.

W kolekcji są tkaniny gładkie, wzorzyste, a także tkaniny screen. Tkaniny z kolekcji Esvedro zapewniają subtelną osłonę okna. To połączenie stylowego designu z nowoczesnym materiałem. Panele japońskie można łatwo utrzymać w czystości. Panele po zdjęciu wystarczy wyczyścić na mokro. To doskonałej jakości osłony, które wyróżniają się dużą funkcjonalnością i uniwersalnością.

Świetny nośnik reklamy

Panel Track również dostępne są z indywidualnym nadrukiem na życzenie Klienta. Może to być personalizowany nadruk np. logo firmy. To świetny nośnik reklamy. Na życzenie Klienta, Panel Track mogą być wykonane z dowolnym nadrukiem – Twoje ulubione zdjęcie, logo firmy lub grafiki. Nadruki wykonujemy na tkaninach białych. Druki w Vertex S.A. wykonywane są innowacyjną metodą UV. Daje to gwarancje wieloletniej stabilności koloru. Doskonałym i zyskującym na coraz większej popularności jest stosowanie zindywidualizowanych Panel Track z nadrukami – gdyż poza oczywistą funkcją reklamową, są one doskonałą osłoną przed słońcem.

Doskonałe do dużych i mniejszych przeszkleń

Doskonałe do dużych przeszkleń, jak i mniejszych okien. Mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie, w zależności od potrzeb. Prosto, funkcjonalnie i wygodnie.

Bogata kolekcja tkanin

W kolekcji tkanin Vertex do Panel Track są różne wzory i kolory. Gwarantuje to doskonałe dopasowanie do stylu aranżacji wnętrz. Specjalnymi tkaninami w kolekcji materiałowej Vertex S.A. dedykowanych do Paneli japońskich jest kolekcja ESVEDRO. Delikatne sploty włókien i struktura tkaniny zapewniają subtelną osłonę okna, a zarazem dekoracje dużych powierzchni okiennych. Tkanina może być zastosowana także do klasycznych rolet okiennych. Tkaniny można dowolnie łączyć. W kolekcji są najbardziej ekskluzywne tkaniny, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach typu SPA, gabinety kosmetyczne, luksusowych hotelach i apartamentowcach.

Dodatkowe opcje

Proponujemy dodatkowe rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta.

 • Lakierowanie elementów aluminiowych na dowolny kolor RAL. 

PLISY OKIENNE

Jesteśmy producentem plis, czyli osłon okiennych, których zaletą jest możliwość stosowania nie tylko do okien prostokątnych, ale również tych o nietypowych kształtach np. okrągłych czy trójkątnych, w tym także okien dachowych. Obsługa może odbywać się za pomocą estetycznych uchwytów lub sznurka. Materiały o różnej strukturze i kolorystyce pozwalają na dopasowanie osłony do stylistyki każdego wnętrza.

Światło padające na plisowaną tkaninę tworzy niepowtarzalne odbicia. Jako producent tego rodzaju zasłon szczególnie polecamy je mieszkańcom parterów, chcącym uchronić wnętrza domów czy mieszkań przed niepożądanym wzrokiem z zewnątrz.

Doskonałe do okien tradycyjnych, jak również o nietypowych kształtach

Niewątpliwą zaletą plis jest możliwość stosowania do okien tradycyjnych, jak i o nietypowych kształtach np. trapezowe czy trójkątne. W tym także do okien dachowych. Świetnie chronią przed nagrzaniem pomieszczenia na poddaszach.

Plisy okienne pozwalają na optymalne regulowanie dopływu światła

Okno można osłonić z góry, z dołu lub ustawić według własnych potrzeb. Plisy polecane są między innymi do mieszkań znajdujących się np. na parterze, ponieważ z łatwością pozwalają osłonić okno od dołu do góry chroniąc wnętrze mieszkania przed niepożądanym wzrokiem z zewnątrz. Jest to ważny aspekt odróżniający plisę od żaluzji czy rolet. Poza tym możliwości jest więcej – zasłonięcie tylko środkowej lub innej wybranej części szyby, a w przypadku kilku okien sąsiadujących ze sobą stworzenie własnej kompozycji. W przypadku plis do okien dachowych obsługiwanych uchwytem proponujemy wygodną przedłużkę do obsługi.

www.piotrmusial.pl

Łatwe do utrzymania w czystości

Rolety plisowane firmy Vertex S.A. wykonane są z wysokiej jakości impregnowanego materiału. Delikatny i piękny design plis sprawia, że stanowią oryginalny dodatek do aranżacji każdego wnętrza w dowolnym stylu. Tkaniny można delikatnie wyczyścić w całości na mokro.

www.piotrmusial.pl

Łatwe w montażu

Plisy bez problemu samodzielnie zamontujesz na Twoim oknie. Bez użycia specjalnych narzędzi. Kluczyk montażowy w prosty sposób umożliwia wyznaczenie otworów pod uchwyty plis.

www.piotrmusial.pl

Plisy podwójne Duoplisso

Duoplisso zapewnia efekt zaciemnienia niezależnie od pory dnia. Materiał ma strukturę plastra miodu. Takie rozwiązanie zdecydowanie poprawia izolację okna oraz zwiększa poczucie komfortu. Latem gwarantuje przyjemny chłód, a zimą zatrzymuje ciepło w pomieszczeniu. Zastosowanie podwójnego materiały wpływa również na estetykę produktu, ponieważ otwory do przeprowadzenia sznurków ukryte są wewnątrz materiału.

Tkaniny w kolekcji Vertex dostępne są w różnych odcieniach i wzorach. Ponad 300 kolorów w kolekcji. W tym również plisy podwójne typu honeycomb.


PLISY OBSŁUGIWANE UCHWYTEM

 • Szeroki wybór wzorów i kolorów materiałów.
 • Doskonałe do okien tradycyjnych oraz o nietypowych kształtach (również na okna dachowe).
 • Łatwe do utrzymania w czystości.
 • Pozwalają na regulowanie dopływu światła i stopnia zacienienia wnętrz.
 • Okno można osłonić z góry, z dołu lub ustawić według własnych potrzeb.
 • Produkowane na indywidualny wymiar i wyposażenie zgodnie z życzeniem Klienta.

Dodatkowe opcje

 • Profile drewnopodobne – idealne dopasowanie do kolorystyki okna.
 • Lakierowanie profili – dostępne kolory wg palety RAL.
 • Lakierowanie prowadnic – dostępne kolory wg palety RAL.

PLISY OBSŁUGIWANE SZNURKIEM

 • Szeroki wybór wzorów i kolorów materiałów.
 • Doskonałe do okien tradycyjnych oraz o nietypowych kształtach.
 • Łatwe do utrzymania w czystości.
 • Pozwalają na regulowanie dopływu światła i stopnia zacienienia wnętrz.
 • Produkowane na indywidualny wymiar i wyposażenie zgodnie z życzeniem Klienta.

Dodatkowe opcje

 • Profile drewnopodobne – idealne dopasowanie do kolorystyki okna.
 • Lakierowanie profili – dostępne kolory wg palety RAL.
 • Lakierowanie prowadnic – dostępne kolory wg palety RAL.


Zadzwoń!