ROLETY W KASETKACH

W naszej ofercie jest też duży wybór rolet materiałowych w kasetkach będących funkcjonalnymi i wyjątkowo estetycznymi osłonami okiennymi.

Jedną z ich największych zalet jest funkcja zabezpieczająca tkaninę. Materiał po zwinięciu w kasecie jest doskonale chroniony przed kurzem i zabrudzeniami. Wewnętrzne rolety montowane są do skrzydła okna. Posiadają prowadnice boczne, które utrzymują tkaninę zawsze w tej samej odległości od okna.

Prowadnice sprawiają, że okno jest szczelnie zasłonięte – nie powstają prześwity po bokach tkaniny, a doskonale licowanie się zasłony z oknem sprawia, że stanowi ona jedną całość ze skrzydłem okiennym. Kasetki i prowadnice występują w różnych kolorach – także drewnopodobnych – idealnie dopasowanych do najmodniejszych kolorów systemów okiennych. Poza ogromną wygodą i funkcjonalnością tego systemu należy wspomnieć, że jest to rozwiązanie niezwykle estetyczne.

Kasetka chroni przed kurzem i brudem -pełni funkcję chroniącą roletę materiałową przed kurzem i brudem. Roleta zwinięta do kasetki jest w mniejszym stopniu narażona na zanieczyszczenia niż roleta wolnowisząca. Designerska kasetka Bellisima Square jest również świetnym akcentem dekoracyjnym we wnętrzu.

Wysoka estetyka – cały mechanizm sterowania schowany jest w eleganckiej kasecie, a materiał idealnie osadzony dzięki prowadnicom, co sprawia, że osłona wygląda bardzo efektownie. Kasetka może być w kolorze idealnie dopasowanym do koloru okna.

Szeroki wybór kolorów kasetek i prowadnic – kasetki i prowadnice dostępne są w różnych kolorach, w tym drewnopodobnych. Na życzenie Klienta kasetka może być lakierowana w kolorach RAL.

Łatwy montaż – materiałowe rolety w kasetkach można montować w standardowy sposób, przykręcając je do skrzydła okna. W przypadku systemu Suita – przykleić je bezinwazyjnie przy użyciu specjalnej taśmy. W montażu nie mamy sobie równych- zapewniamy szeroki wybór rozwiązań i systemów pozwalający na idealne dopasowanie produktu do potrzeb Klienta.

Niezwykła kolekcja tkanin – w kolekcji są tkaniny gładkie, z wzorami. Bogaty wybór pozwala na idealne dopasowanie do aranżacji. Są również tkaniny w pełni zaciemniające typu blackout. Umów się już dziś na spotkanie i pomiary i zobacz bogatą kolekcje tkanin Vertex.

ROLETA PASSIONATA

ROLETA PASSIONATA PLUS

ROLETA SUITA

Roletę Suita zalecamy stosować do okien PCV o gładkiej powierzchni. W przypadku zastosowania rolety do okien PCV w okleinie drewnopodobnej o „grubej” fakturze lub do okien drewnianych, nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku odklejania się profili od okna. Przed przystąpieniem do montażu rolety należy dokładnie oczyścić miejsca przyklejania kasety i prowadnic z zabrudzeń, najlepiej benzyną ekstrakcyjną lub środkiem do czyszczenia na bazie spirytusu.

ROLETA ELIZA

ROLETA STELLA

ROLETA BELLISIMA SQUARE

Call Now Button

Oddzwonimy!

Chcesz skonsultować swój projekt lub umówić montaż
zostaw nam swój numer kontaktowy.