fbpx

ROLETY W KASETKACH

W naszej ofercie jest też duży wybór rolet materiałowych w kasetkach będących funkcjonalnymi i wyjątkowo estetycznymi osłonami okiennymi.

Jedną z ich największych zalet jest funkcja zabezpieczająca tkaninę. Materiał po zwinięciu w kasecie jest doskonale chroniony przed kurzem i zabrudzeniami. Wewnętrzne rolety montowane są do skrzydła okna. Posiadają prowadnice boczne, które utrzymują tkaninę zawsze w tej samej odległości od okna.

Prowadnice sprawiają, że okno jest szczelnie zasłonięte – nie powstają prześwity po bokach tkaniny, a doskonale licowanie się zasłony z oknem sprawia, że stanowi ona jedną całość ze skrzydłem okiennym. Kasetki i prowadnice występują w różnych kolorach – także drewnopodobnych – idealnie dopasowanych do najmodniejszych kolorów systemów okiennych. Poza ogromną wygodą i funkcjonalnością tego systemu należy wspomnieć, że jest to rozwiązanie niezwykle estetyczne.

Kasetka chroni przed kurzem i brudem -pełni funkcję chroniącą roletę materiałową przed kurzem i brudem. Roleta zwinięta do kasetki jest w mniejszym stopniu narażona na zanieczyszczenia niż roleta wolnowisząca. Designerska kasetka Bellisima Square jest również świetnym akcentem dekoracyjnym we wnętrzu.

Wysoka estetyka – cały mechanizm sterowania schowany jest w eleganckiej kasecie, a materiał idealnie osadzony dzięki prowadnicom, co sprawia, że osłona wygląda bardzo efektownie. Kasetka może być w kolorze idealnie dopasowanym do koloru okna.

Szeroki wybór kolorów kasetek i prowadnic – kasetki i prowadnice dostępne są w różnych kolorach, w tym drewnopodobnych. Na życzenie Klienta kasetka może być lakierowana w kolorach RAL.

Łatwy montaż – materiałowe rolety w kasetkach można montować w standardowy sposób, przykręcając je do skrzydła okna. W przypadku systemu Suita – przykleić je bezinwazyjnie przy użyciu specjalnej taśmy. W montażu nie mamy sobie równych- zapewniamy szeroki wybór rozwiązań i systemów pozwalający na idealne dopasowanie produktu do potrzeb Klienta.

Niezwykła kolekcja tkanin – w kolekcji są tkaniny gładkie, z wzorami. Bogaty wybór pozwala na idealne dopasowanie do aranżacji. Są również tkaniny w pełni zaciemniające typu blackout. Umów się już dziś na spotkanie i pomiary i zobacz bogatą kolekcje tkanin Vertex.

ROLETA PASSIONATA

ROLETA PASSIONATA PLUS

ROLETA SUITA

Roletę Suita zalecamy stosować do okien PCV o gładkiej powierzchni. W przypadku zastosowania rolety do okien PCV w okleinie drewnopodobnej o „grubej” fakturze lub do okien drewnianych, nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku odklejania się profili od okna. Przed przystąpieniem do montażu rolety należy dokładnie oczyścić miejsca przyklejania kasety i prowadnic z zabrudzeń, najlepiej benzyną ekstrakcyjną lub środkiem do czyszczenia na bazie spirytusu.

ROLETA ELIZA

ROLETA STELLA

ROLETA BELLISIMA SQUARE

Call Now Button