fbpx

ROLETY SCREEN-ROLL​

Rolety Screen Roll to uniwersalne, nowoczesne osłony przeciwsłoneczne. Po zamontowaniu rolet Screen Roll można zauważyć obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczeń, dzięki zatrzymaniu do 90% energii słonecznej.

Tym samym następuje znacząca redukcja kosztów ogrzewania i klimatyzacji. Wybierając osłony Screen Roll dbasz o środowisko naturalne. 

Rolety Screen Roll można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Świetnie będą komponować się w domach, mieszkaniach, jak i w biurowcach, czy obiektach użyteczności publicznej. Szeroki wybór kolorów tkanin screen umożliwia doskonałe dopasowanie do aranżacji wnętrza, czy elewacji budynku. Tkaniny screen są przezierne. Nie ograniczają widoku na zewnątrz. Rolety mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie, w zależności od wybranego systemu. Tego typu rolety to świetne rozwiązanie do mieszkań, czy biurowców w mieście. Rolety Screen Roll umożliwiają zachowanie komfortowej temperatury w pomieszczeniach np. mocno przeszklonych, które są narażone szczególnie intensywnie na oddziaływanie promieni słonecznych. Stanowią idealną osłonę w słoneczne dni.

Komfort użytkowania w domu i w biurze – Rolety Screen Roll umożliwiają zachowanie komfortowej temperatury w pomieszczeniach np. mocno przeszklonych, które są narażone szczególnie intensywnie na oddziaływanie promieni słonecznych. Stanowią idealną osłonę w słoneczne dni. Doskonałe do biurowców i obiektów użyteczności publicznej. Dzięki swojej specyfice, pomagają redukować koszty energii elektrycznej zużywanej latem przez urządzenia klimatyzacyjne. Natomiast zimą zapobiegają utracie ciepła. Dodatkowo redukują zjawisko refleksów słonecznych na monitorach i ekranach, co znaczenie ułatwia i poprawia komfort pracy. W dzisiejszych czasach w pracy biurowej niezbędny jest komputer. Nieodpowiednio dopasowane miejsce pracy może przyczynić się do problemów ze zdrowiem. Ergonomia miejsca pracy jest bardzo ważna. Pracodawca musi zadbać o zapewnienie komfortu, co zapewne znacząco wpłynie na wydajność pracownika. Monitor powinien być odpowiednio ustawiony, a światło słoneczne nie może powodować powstawania refleksów na monitorze. W nagrzanym pomieszczeniu, gdzie promienie słoneczne odbijają się od monitora komputera czy ekranu telewizora nie sposób się skoncentrować. Zamontowanie rolet Screen Roll sprawi, że biuro będzie miejscem przyjaznym dla pracownika. Dodatkowo redukują zjawisko refleksów słonecznych na monitorach i ekranach

Obniżenie kosztów ogrzewania i klimatyzacji – Po zamontowaniu rolet Screen Roll można zauważyć obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczeń, dzięki zatrzymaniu do 90% energii słonecznej. Tym samym następuje znacząca redukcja kosztów ogrzewania i klimatyzacji. Roletami można sterować w łatwy sposób – manualnie lub za pomocą pilota. Dzięki swojej specyfice, pomagają redukować koszty energii elektrycznej zużywanej latem przez urządzenia klimatyzacyjne. Natomiast zimą zapobiegają utracie ciepła.

Nowoczesny design i funkcjonalność – Systemy Screen Roll stosowane są przede wszystkim w budynkach o dużych przeszkleniach np. biurowce czy lofty. Jednak coraz bardziej zyskują na popularności w mieszkaniach i domach. Nowoczesny design sprawia, że są ciekawym, a zarazem funkcjonalnym elementem dekoracyjnym.

Wysokiej klasy tkaniny screen są odporne na kurz i zabrudzenia – Tkaniny z jakich są wykonane rolety to wysokiej klasy tkaniny poliestrowe odporne na warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia. Wytrzymują temperatury od -40 st. C do +80 st.C. Są niepalne, co stanowi atut w kontekście bezpieczeństwa. Ponadto, przyczyniają się do zachowania  prywatności zapewniając pełną wizję na zewnątrz przy jednoczesnym blokowaniu widoku do wewnątrz. Kolory tkanin screen są wytrzymałe na blaknięcie, co jest istotne w przypadku okien narażonych na dużą dawkę promieni słonecznych. Dodatkowo jest bardzo duża wytrzymałość tkaniny na rozciąganie oraz wysokie i niskie temperatury. Tkaniny dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Gwarantuje to doskonałe dopasowanie do stylu budynku, czy wnętrza. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami tkanin screen m.in. producentem Serge Ferrari.

Doskonały nośnik reklamy – Na życzenie Klienta istnieje możliwość wykonania nadruku na tkaninach screen. Nadruk np. logo Twojej firmy sprawi, że oprócz funkcji ochrony przed słońcem, roleta będzie również stanowiła świetny nośnik reklamy. Nadruk jest odporny na warunki atmosferyczne czy płowienie. Stań się widoczny dla swoich Klientów!

SCREEN-ROLL Zip

Materiały z jakich są wykonane rolety to wysokiej klasy tkaniny poliestrowe odporne na  warunki atmosferyczne. Wytrzymują temperatury od -40oC do +80oC. Są niepalne. Pochłaniają do 90% ciepła wytwarzanego przez słońce. Zapewniają pełną wizję na zewnątrz przy jednoczesnym blokowaniu widoku do wewnątrz pomieszczeń.

SCREEN ROLL SP W KASECIE Z PRĘTAMI STALOWYMI

Materiały z jakich są wykonane rolety to wysokiej klasy tkaniny poliestrowe odporne na  warunki atmosferyczne. Wytrzymują temperatury od -40oC do +80oC. Są niepalne. Pochłaniają do 90% ciepła wytwarzanego przez słońce. Zapewniają pełną wizję na zewnątrz przy jednoczesnym blokowaniu widoku do wewnątrz pomieszczeń.

SCREEN ROLL SL Z PROWADZENIEM LINKOWYM

Materiały z jakich są wykonane rolety to wysokiej klasy tkaniny poliestrowe odporne na  warunki atmosferyczne. Wytrzymują temperatury od -40oC do +80oC. Są niepalne. Pochłaniają do 90% ciepła wytwarzanego przez słońce. Zapewniają pełną wizję na zewnątrz przy jednoczesnym blokowaniu widoku do wewnątrz.

Call Now Button